pro lepší přítomnost

Co se skrývá pod názvem TADELA?

Je to místo, kde se rodí nový přístup k dětským táborům. Má cesta začala dávno, když jsem jako malý objevoval krásy a nepohodlí dětského tábora. Přes 9let jsem putoval tábory jako dítě, kde jsem zažil opravdu hezké i opravdu špatné tábory. Viděl jsem a zažil jsem vyloučení, šikanu, nepřiměřené tresty. Jako praktikant a následně jako vedoucí jsem měl možnost proti takovým situacím zasáhnout a tak se můj turnus stal velmi oblíbený.

Jedním turnusem však změním tak málo. Rozhodl jsem se pořádat vlastní opravdu kvalitní dětské tábory, které budou maximálně bezpečné a zaměřené na kolektiv, kreativitu a posílení duševního zdraví každého dítěte.

A tak jsem založil TADELU…

Pokud Vás opravdu zajímá kdo jsme a co děláme, sepsal jsem článek přímo pro Vás. Pochopíte tak kdo jsme a co přesně je naším cílem.

jak vybírám personál?

V okamžik, kdy rozšiřuji tým, je nutné umět správně vybrat. Kvalitní tým je klíčový. Nepustím k dětem jen tak někoho na základě vzhledu, FB profilu či toho, co o sobě dotyčný říká. Abych si mohl nové adepty vybrat – musím je dostatečně dobře zaplatit. Tím obdržím přihlášku i od kvalitních lidí, kteří jinak prožijí prázdniny v práci či na brigádě. To sice zvedá cenu tábora, ale rodičům tak mohu zajistit, že se jejich dětem vyhne šikana, násilí, tresty či dokonce sexuální obtěžování. Každého člena potřebuji nejprve osobně poznat a zjistit jeho charakter, trpělivost a styl jednání. To zjistím ideálně v krizové situaci. Další vlastnosti pak z výsledku testů a konzultace.

Díky vyšší odměně a podrobnému výběru získám potenciálně kvalitní žadatele. Nováčci jsou však stále pod dohledem i v ostrém provozu na táborech. Jsem si vědom, že některé charakteristické vjemy se mohou projevit až v průběhu. Proto jako organizátor tábora nesedím v kanceláři, ale aktivně trávím čas u personálu a u dětí. Z dálky sleduji aktivity a řeč těla. Je pro mě nesmírně důležité, aby byl personál opravdu kvalitní a děti naprosto spokojené. Tento koncept je sice vcelku náročný na svou realizaci. Ovšem výsledek je podstata toho, proč jsem se rozhodl pořádat vlastní tábory. Klidné, zábavné, naučné a maximálně bezpečné.

NABÍZÍME

pro ZŠ

Tým odborníků, který rozšíří výuku o technické předměty. Bezpečnost na Internetu, elektronika, AI, Oprav, Co opravíš je tvoje  a mnoho dalších.

dětské tábory

Kvalitní, bezpečné a výukové letní dětské tábory na kterých je obrovská porce zábavy. Zároveň obsahují i naše programy pro ZŠ.

programy & workshopy

Jsou modulární a lze je tak přizpůsobit jako obsah školy v přírodě, kroužek či dokonce i oslava narozenin.

naše učebnice

V našem eShopu naleznete mimo hrníčků a oblečení i naše učebnice, které vytváříme přímo u nás v Tadele.

Co bude dál?

Pro ZŠ máme připravený program “Co bude dál?”, který se zaměřuje na podporu v další cestě k dospívání. Najdeme vhodnou pracovní cestu.

lokální akce

Můžete si rezervovat Mikuláše domů, výlety do ZOO a mnoho dalších aktivit. Některé můžeme pojmenovat i jako hlídání dětí.

Náš cíl?

Je dítě, které je vnitřně vyrovnané. Otevřeně mluví o svým pocitech a cílech. Má koníčky, kterým se aktivně věnuje. Svůj drobný průběžný cíl, kterého se snaží dosáhnout. Objevený talent na kterém pracuje. Zároveň nedotknutou dětskost a nekonečnou fantazii. Mladistvý znají počátek své cesty, na kterou se s radostí vydají. Všechny děti mají dostatek praxe a zkušeností v tom odvětví, které je aktuálně zajímá. Nezáleží na tom, zda se jedná o dinosaury, či zdrojový kód aplikace. Prostředí bez šikany, bez nátlaku a posměchu. Děti, které nemají vnitřní trápení, nebojí se komunikace. Mladistvý, kteří nestřídají studijní obory, protože hledají svůj směr. Naši potomci, kteří jsou na Internetu v bezpečí, protože umějí odhalit včas riziko či otevřeně komunikují s rodiči. To je náš cíl..