DÍVČÍ tábor na zámku

 • VOLNÉ TERMÍNY 2024
 • PRO DÍVKY OD 6 – 12LET*

 • TURNUS NA 7 A 14 DNÍ
 • UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU

 • STRAVA 5x DENNĚ, PITNÝ REŽIM
 • KOUZELNÉ A KREATIVNÍ HRY
 • KLIDNÉ A BEZPEČNÉ PROSTŘEDÍ
 • POUZE ŽENSKÝ PERSONÁL

 • VEŠKERÉ VSTUPNÉ JIŽ V CENĚ
 • ZDRAVOTNICE V TÝMU

VOLNÉ TERMÍNY

29.06. – 06.07.2024 / 7dní

 • 7 440 Kč

06.07. – 13.07.2024 / 7dní

 • 7 440 Kč

29.06. – 13.07.2024 / 14dní

 • 11 490 Kč

přátelská atmosféra

kapacitně omezené běhy na 30 míst

Co je to DÍVČÍ tábor?

Jak již samotný název tábora vypovídá, dívčí tábor je určený pro děvčata ve věku od 6 do 12let. Tábor je zaměřen na holčičí záležitosti, tedy pletení copánků a náramků, výroba různých dekoračních předmětů, malování, tancování a spoustu dalších holčičích věcí. Smysl tábora je pomoci rozvinout dívčí mysl a fantazii. Sebejistotu a vnímání sama sebe bez okolních vjemů. I proto se na tomto táboře nenachází žádný mužský element, který by mohl tuto klidnou a přátelskou atmosféru narušit.

V odjezdový den se koná přehlídka. Podrobnosti v emailu.

Pro dívky se snažíme vytvořit bezpečné prostředí a inspirovat je k objevování vlastní síly a jedinečnosti. Dívky vstupují do světa módy, krásy, kreativity a inteligence, kde mohou být samy sebou a rozkvétat ve společnosti stejně nadšených dívek. Program je plný kreativních aktivit, od pletení copánků po meditaci, s důrazem na individuální přístup. Celotáborová hra se zaměřuje na finanční gramotnost formou zábavy. Den je rozdělen do tří až čtyř částí s různorodými aktivitami, které se vzájemně doplňují – od průzkumu okolí po večerní sledování hvězd a společenské akce u ohně. Tábor plný klidu, kreativního myšlení a sebevzdělávání.

Pro koho je určen?

Tento typ tábora je primárně určen pouze pro děvčata ve věku od 6 do 12let. S tím, že hranici však necháváme na rodičích. Pokud je Vaše dcera starší, či naopak mladší a sama se na tento typ tábora těší – nižší či vyšší věk nad naší doporučenou hranici není překážkou.

Podrobný popis

Naším cílem je nejen poskytnout děvčatům bezpečné prostředí, ale také je inspirovat, aby objevily své vnitřní síly a jedinečnost. Během našeho tábora se děti stanou součástí komunity, kde budou tvořit, učit se formou hry a zábavy, vnitřně růst. Dívky vstoupí do světa módy, krásy a kreativity, kde mohou být samy sebou a vzkvétat ve společnosti stejně nadšených a kreativních dívek. Čeká je tábor plný zábavy, kreativity a nových přátelství.

Tábor pro dívky překypuje kreativitou. Pletení copánků, náramků, výroba diářů, kompletní péče o svou krásu, řeč těla, meditace a mnoho dalšího. Program je velmi individuální a zaměřený na jednotlivce.

celotáborová hra

I děvčata si na svém vlastním táboře zaslouží celotáborovou hru. Ta je však odlehčená a zaměřená pouze na kreativní stránku. Výsledkem je pak finanční gramotnost, kde si formou zábavy rychle osvojí jak správně nakládat s financemi.

program

dělíme na 3, ojediněle na 4 části. Dopolední, odpolední, večerní a noční aktivity. Ty jsou vždy jiné, ale vzájemně na sebe navazují. Dopolední aktivity jsou určené pro průzkum okolí, hraní super táborových her a kreativní oddych. Pokud počasí dovolí, trávíme v rámci odpoledních programů čas na koupališti. Do odpoledních aktivit spadají veškeré hlavní činnosti zaměření tábora. Večerní program je většinou poklidný a společenský. Sledujeme hvězdy, vedeme diskuzní kroužek, či trávíme čas u ohně opékáním buřtů. Prostor se také najde pro návštěvu našeho kino sálu.

strava

je zajištěná 5x/den, pitný režim 24/7. Bezlepková či jiná dieta není překážkou.

Snídaně formou rautu, dopolední svačina ovoce. Oběd polévka a hlavní jídlo. Odpoledne svačina v podobě domácí pomazánky, bábovky či koláče. Dále pak večeře a v případě potřeby i druhá večeře. K ohni potom buřty, brambory a marshmallow k opékání. Veškerá strava je domácí z kvalitních a čerstvých potravin. Pitný režim po celý den v podobě čaje, ovocné šťávy a pitné vody.

ubytování

Zámek se nachází kousek nad náměstím v Benešově nad Ploučnicí. Pokoje s 4 až 6 lůžky. Sociální zázemí na patře. Společenská místnost, kde si princezny užijí spoustu zábavy, legrace a kreativity. Okolí je přímo stvořené pro cestování, procházky a naše dobrodružné hry.

potřeby k odjezdu:

 • pohledy a známky

 • jedny své nejkrásnější šaty

 • kompletní seznam doporučených základních věcí emailem

Čekají nás různé soutěže v oblasti módy, líčení, úprav vlasů apod. Závěrečný večer a představení pro rodiče bude vyžadovat jedny oblíbené šaty. Mobilní telefony nás na tomto táboře budou rušit. Dívenky si tak odpočinou od sociálních sítí a více se zaměří na svůj osobní rozvoj. V případě potřeby jsou vedoucí k zastižení na tel.čísle ve dne v noci. Běžný seznam nutný k odjezdu se neliší od jiných našich táborů. Kompletní seznam a dokumentaci obdržíte formou emailu po odeslání objednávky.

ZAJIŠTĚNÉ VYBAVENÍ

 • Klávesy Yamaha, kytary, flétny, el.bicí

 • výrobník popcornu a cukrové vaty

 • ruční nářadí (pří.pila, ruční pilky, ho.pistole, tav.pistole, mini bruska, atd.)

 • nářadí (kladiva, šroubováky, lepidla + hřebíky, vruty a další)

 • papíry, kartony, dřevo, plastové desky a mnoho dalších

 • technika pro dětské kino + diskotéku

 • vybavení na míčové hry, ping pong, tenis, deskové hry a mnoho dalších

a mnoho dalšího vybavení pro zajištění hladkého chodu celého tábora. Součástí je také naše kompletní ekonomika (hotovost, platební karty, terminál, bankomat). Seznam doporučeného oblečení obdržíte v emailu s potvrzením objednávky.

“Jednou z našich hlavních priorit, je vytvořit prostředí, ve kterém se dívky budou cítit bezpečně, podporovány a povzbuzovány. Naše zkušené vedoucí se postarají o to, aby každá dívka mohla vzkvétat a rozvíjet svůj potenciál.
Naše programy jsou pečlivě navrženy tak, aby dívky mohly objevovat svou kreativitu a tvořivost ve spojení s módním světem. Od módních přehlídek a líčení, až po dobrodružství v přírodě a týmové hry, každý den bude plný nových výzev a zábavy.
Vytvoříme společně příběhy, které budou mít věčný vliv, a prožijeme týden plný smíchu, objevů a radosti. Celý personál včetně zdravotníků je ženského pohlaví.”

Kristýna Lehká

vedoucí tábora

OBJEDNAT DÍVČÍ TÁBOR

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3

Zákonný zástupce

Požadujete vystavit fakturu na firmu?

Údaje o dítěti

vystavit objednávku pro dvě děti?
Alergie či nějaké omezení?
Přejete si něco vzkázat?

Popište prosím alergie, léky či omezení:

Napište nám další informace:

Údaje o druhém dítěti

Alergie či nějaké omezení?
Přejete si něco vzkázat?

Popište prosím alergie, léky či omezení:

Napište nám další informace:

vyberte termín:

obsazené termíny se nezobrazují

příplatkové balíčky:

vyberte velikost dětského trička