Sportovní aktivity

  • Herní průzkum lesa

    Stručný úvod k významu lesů a pravidlům chování v přírodě pomáhá dětem získat lepší povědomí o nutnosti ochrany a respektu vůči přírodnímu prostředí. Děti jsou rozděleny do menších skupin, což podporuje týmovou spolupráci. Každá skupina obdrží úkoly zaměřené na průzkum lesa.

  • Tanec

    Děti se učí základní taneční kroky, zkoumají různé styly a pracují na koordinaci a rytmu. Kvalifikovaní lektoři zajišťují motivující lekce, podporující spolupráci a disciplínu. Děti objevují různé taneční žánry a experimentují s pohybovými technikami, posilující své sebevědomí. Cílem není jen rozvíjet taneční dovednosti, ale i podporovat kreativitu a vášeň pro pohyb, aby každé dítě mohlo objevit svůj jedinečný taneční příběh a sdílet ho s ostatními účastníky tábora.

  • Paintball

    Program paintballové aktivity spojuje taktiku, strategii a adrenalinovou zábavu v týmovém sportu. Účastníci jsou vybaveni paintballovými pistolemi, střílejícími kuličky naplněné barvivem, s cílem zasáhnout členy protitýmu a dosáhnout herních cílů dle stanovených pravidel. Hra se odehrává na venkovním terénu nebo speciálně upravených paintballových hřištích s překážkami a strategickými místy.