Kreativní

 • Co opravíš – je tvoje

  V rámci programu "Co opravíš, je tvoje" mají děti možnost opravit svá vlastní spotřební elektronická zařízení pod dohledem odborníků. Každé dítě si následně odnáší domů vlastnoručně opravený předmět jako výraz své práce a získaných dovedností. Tato aktivita nejen posiluje vztah k technologii, ale také podporuje osobní zodpovědnost a radost z vlastního úspěchu.

 • Základní vědecké experimenty

  Připojte se k našemu vzrušujícímu programu vědeckých experimentů pro děti, který rozbouří jejich zvídavost a otevře dveře do fascinujícího světa vědy. Naše aktivita nabízí jedinečnou příležitost pro děti objevovat, zkoumat a učit se skrze praktické experimenty a zábavné aktivity. Děti se zapojí do široké škály experimentů, které zahrnují od chemických reakcí přes fyzikální jevy až po biologické zkoumání.

 • Fotografování

  Fotografování nabízí dětem možnost objevit svět fotografie prostřednictvím zábavných a interaktivních aktivit. Během tohoto programu se děti naučí základy fotografování, jako je používání fotoaparátu, kompozice, světelné podmínky a úprava fotografií. Budou mít příležitost zkoumat různé žánry fotografie, jako jsou portréty, krajiny, architektura a makrofotografie.

 • Hudební talent

  Naši zkušení instruktoři povedou děti na cestě objevování hudebního světa. Účastníci se naučí základy hudební teorie, jako jsou tóny, rytmus a melodie, prostřednictvím zábavných her a interaktivních aktivit. Děti se seznámí s různými hudebními nástroji, včetně bicí, kláves, a dalších. Budou mít příležitost vyzkoušet si tyto nástroje a objevit svůj vlastní hudební talent.

 • Divadelní Představení

  Během tohoto programu se děti naučí herecké dovednosti a improvizaci. Naučí se pracovat v týmu a respektovat názory ostatních. Děti se budou vyjadřovat kreativně a spontánně a posílí tak své sebevědomí. Práce na divadelním představení bude pro ně příležitostí objevovat vlastní talent a vyjádřit své emoce a myšlenky. Prostřednictvím představení budou moci prezentovat své práce a získat zpětnou vazbu od publika.

 • Filmová Produkce

  Během programu se děti naučí základy tvorby filmu od začátku až po konečnou produkci. Každý účastník získá možnost seznámit se s procesem vytváření scénáře, natáčení, střihu a prezentace filmů. Tvořivost účastníků bude povzbuzována prostřednictvím různých her a cvičení zaměřených na rozvoj jejich schopností vyprávět příběhy skrze obrazový a zvukový materiál. Budou mít příležitost vyzkoušet si různé role, včetně herců, režisérů, kameramanů a střihačů. Každý tým bude mít příležitost pracovat na vlastním krátkém filmu, kde si vyzkouší všechny aspekty produkce.