Můj první tábor

Tábor pořádá náš partnerský zkušený tým – společnost Amaritta s.r.o.

Letos nezapomínáme ani na naše nejmenší. V loňském roce se muzikálového tábora účastnilo více než 40 dětí mladších 6- ti let. I přesto, jak moc jsou šikovné, velkým ostříleným táborníkům pochopitelně ještě nestačí. Proto jsme se rozhodli uspořádat Můj první tábor – speciální týden, kde budou umělecké činnosti stále na denním programu. Nebudou ovšem chybět táborové hry, výlety do přírody, návštěvy koupaliště, táborák, celodenní výlet a mnoho dalšího.


CELOTÁBOROVÁ HRA: Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Kdo by neznal Šípkovou Růženku, Krtečka, nebo Macha a Šebestovou? Existují ovšem pohádky, které ještě nikdo nikdy neslyšel. Že to není možné? Přijeďte se přesvědčit.

Zlatým hřebem tábora bude autorské čtení nové pohádkové knížky Babiččina pohádková zahrada. Každý účastník tábora dostane zdarma novou knížku s podpisem a věnováním od autorky.


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Děti nepřijdou o žádné umělecké činnosti, zůstávají tanečky, zpívání i výtvarné dílny. Čeká nás pohádkový karneval, již tradiční večerní čtení pohádek, návštěvy místní sokolovny se sportovním vyžitím a dětská lezecká stěna. Užijeme si sluníčka a koupání na místním koupališti, procházky do přírody, i klasické táborové hry. Nezapomeneme na návštěvu muzea hraček a zmrzlinového ráje.

Celý program se nese v klidném duchu, nikam nespěcháme, na všechno máme dostatek času. Děti se postupně učí základní sebeobsluze, pomoci druhým a týmové spolupráci. Přesto je náruč našich vedoucích vždy připravena. Ubytování v táborových chatkách, celonoční dozor v případě potřeby dětí (toaleta, bubák pod postelí, apod…) je samozřejmostí. 🙂 Tábor vedou lektoři zaměřující se na práci s nejmenšími dětmi. Na jednu vedoucí připadá maximálně 6 dětí. Kapacita akce je omezena pouze na 30 účastníků.


      POČET MÍST OMEZEN

Milí rodiče, prosíme, hlaste Vaše ratolesti na tento tábor co nejdříve. Dle loňského roku předpokládáme opět velký zájem a rádi bychom otevřeli ještě další týden, nicméně prázdniny bohužel nejsou nafukovací.


TERMÍNY 2023:
15. – 22. ČERVENCE OBSAZENO 27/30 PŘIHLÁŠKA

CENÍK
  • Týdenní pobyt: 7 900 Kč
  • 14 – denní pásmo: Litujeme, letos pro tuto akci vypisujeme pouze 1 termín.
  • 3 – týdenní kurz: Litujeme, letos pro tuto akci vypisujeme pouze 1 termín.

Na tento tábor můžete využít náš dárkový poukaz. 


JSME ROZHODNUTI, JEDEME S VÁMI!

JAK MÁM POSTUPOVAT?
  • Vyplňte přihlášku na našem webu – PŘIHLÁŠKA
  • Uhraďte 25 % zálohy za pobyt (1 975,-)
  • Vyplňte potřebné dokumenty a zašlete na email: letnitabory@amaritta.cz (můžete dodat i při příjezdu na tábor)
REZERVOVAT MÍSTO

TADELA© 2023. Všechna práva vyhrazena