Proč na tábor s Tadelou?

TADELA je značka kvality, jistoty, bezpečí a legrace. Žádné táborové továrny, vedoucí co k dětem nepatří či nesmyslný program, který má děti jen zabavit. Dobře si uvědomujeme, jak křehké dětství může být a také to, že nám rodiče svěřují to nejcennější co mají – své potomky. Proto máme běhy kapacitně omezené, jen díky tomu si hraje a baví každý s každým a nevytvářejí se nám uzavřené party. Vedoucí oddílu tak nezná dobře jen své děti, ale celý náš tábor. Rodinná atmosféra se špatně popisuje, ta se prostě musí zažít.

PROGRAM

Celotáborová hra je také velmi důležitá. Dává totiž smysl každý den a děti mají pocit, že něco budují a někam se posouvají. Není tak každý den stejný a lze plánovat. Aby vše dávalo smysl, musí být hra velmi dobře naplánovaná a to do nejmenšího detailu. Ideálně, pokud je připravená i na případné varianty v rozhodování dětí.

Takový program nelze naplánovat v rámci několika pár hodin. Proto se všichni vedoucí pravidelně scházíme v rámci celého roku a hru na následující sezónu pečlivě plánujeme. Aby hra byla systematická, vymýšlíme si i hry vlastní. Které podporují tu velikou celotáborovou. Přirozeně jak pak výsledek velmi citelný oproti tomu, kdybychom celotáborovou hru převzali odněkud z Internetu.

PERSONÁL

Tábor může být jen tak dobrý, jako je jeho personál a táborová hra. Personál je dalším aspektem, který je součástí důležitých komponent k úspěchu. Náš personál je převážně složen z již odrostlých táborových dětí. Další nováčky vybíráme na základě několika výběrových řízení, navodíme zátěžovou situaci a sledujeme výsledky. Chceme si být výběrem opravdu jistí a v žádném případě nepustíme k dětem jen tak někoho bez ověření kvalit dotyčné osoby. Další pro nás velmi důležitá vlastnost je, aby si sám personál mezi sebou „sedl“ a nedocházelo k interně negativní komunikaci.

Následně se v průběhu celého roku scházíme a vymýšlíme nové hry. Tak aby každá hra byla promyšlená do nejmenšího detailu a navazovala na další. Připravujeme kostýmy a další rekvizity. Nechceme se spoléhat jen na zdravotníka v areálu a tak je s námi náš interní zdravotník, který je zároveň i vedoucím a tak nás nespustí z dohledu.

PROČ NA TÁBOR S TADELOU?

Dětský tábor pro nás není dovolená, ani užívání si volného času. Tábor je pro nás generátor příjemných vzpomínek a zážitků. Celý náš čas věnujeme jen a pouze dětem. Ty od nás po ukončení tábora pláčou a nechtějí domů. Pro rodiče je to nejlepší důkaz toho, že bylo o děti řádně postaráno a tábor je opravdu bavil.

Komentáře

TADELA© 2023. Všechna práva vyhrazena